Chorvatsko 2022 - levné apartmány přímo u moře

Vyberte si z nabídky námi doporučovaných apartmánů přímo u moře pro sezónu Chorvatsko 2022


Vždyť přávě apartmány přímo u moře jsou mezi Čechy obzvláště oblíbené a proto bývají často obsazené již začátkem roku. Pokud tedy toužíte být ubytováni jen pár kroků

od pláže a z terasy Vašeho apartmánu se při večerních západech slunce kochat krásným výhledem na moře. Doporučujeme rezervovat si Vaše ubytování včas.


Apartmány v Chorvatsku přímo u moře za cenu dovolené u nás.

Chorvatsko se ne nadarmo stalo jednou z nejoblíbenějších destinací všech Čechů. Je to totiž kouzelné místo, které vás zaujme svými krásnými plážemi, úžasnou přírodou, čistým mořem a hlavně také milými lidmi na každém kroku. Chystáte se sem na dovolenou? Rádi byste se seznámili s krásami této jadranské země na vlastní oči? V tom případě byste si měli zarezervovat už nyní levné apartmány Chorvatsko, abyste měli zajištěnou tu nejlepší polohu, a to přímo u pláže.

Chorvatsko 2022 levné apartmány přímo u moře vám zajistí příjemné zázemí po celou dobu dovolené. Můžete se těšit na útulné, prostorné a hlavně skvěle situované apartmány. Stačí pár kroků a hned se ocitnete na pláži, kde si budete moci užívat bezstarostný slunečný den. Žádné zdlouhavé zacházky, žádné únavné kilometry. Kromě toho v apartmánech naleznete všechno, co budete pro svůj spokojený a ničím nerušený pobyt potřebovat.

Jak již bylo zmíněno, Chorvatsko je pro Čechy prázdninovým domovem. To znamená, že poptávka po apartmánech je opravdu veliká. Z toho důvodu byste neměli s rezervací otálet a svůj prázdninový apartmán zarezervovat co nejdříve. Čím dříve to začnete řešit, tím větší nabídku objektů budete mít k dispozici. Jedno je ale jisté, všechny Chorvatsko apartmány přímo u moře vás zkrátka nadchnou, a to hlavně díky tomu, že se stanou skvělým výchozím bodem pro chození na pláž i pro toulky po centru města nebo vesničky, kde budete pobývat.

Proč levné apartmány právě od CK Dalmatour?

cestovní agentura brno
Cestovní agentura Dalmatour
Obchodní centrum MAX
Kubíčkova 8
635 00 Brno-Bystrc

email:dalmatour@dalmatour.cz

© 2022 | DALMA TOUR vaše dovolená v Chorvatsku 2022

Kontaktujte nás
+420 605 716 655
+420 603 706 975 (09.00 - 22.00)
+420 515 551 510 (9.00 - 18.00)

Provozní doba kanceláře:
PO - PÁ od 9:00 - 18:00 hodin
( po předchozí domluvě kdykoliv i o víkendech )
Úvod | levné ubytování | O nás | O Chorvatsku | Chorvatsko autem | Objednat ubytování | Kontakt